Všchna štěńátka jsou již ve svých domovech :-) All puppies are in their homes :-)

Zde najdete informace nejen o appenzellech, kteří jsou v nouzi - hledají své majitele nebo majitelé hledají je nebo je potřeba jim najít novou rodinu.

Uherce,

Fotka uživatele Maja Sabi.

o kr. Partizánske

 duje nového majiteľa, ktorý má skúsenosti s výchovou a výcvikom. Kontak 

 
tovať môžete mňa alebo priamo majiteľa -tel: 0905 940 272. Psík sa nachádza v obci Veľké 

 

 

 6-ti letý pes Appenzellského salašnického psa na prodej:
Prosíme o pomoc s hledáním nové rodiny pro psa Amor di Cortina. Majitelé se bohužel přestěhovali do malého bytu a čekají druhý přírůstek do rodiny, psa nechali s dobrou vůlí rodičům v baráku, kteří bohužel pejska nechtějí a tímpádem se mu nedostává potřebné péče a lásky. Chtějí jim situaci usnadnit co nejdříve a hledají nejlepší řešení či zkušené chovatele či dobré lidi, kteří by o pejska mohli s láskou nadále pečovat.
Amor je přátelský, veselý a společenský vůči známým osobám, ostatní neznámé za hranice svého území nepustí. Vlastnost, kterou se nepovedlo odnaučit je, že pes je bojácný při zvucích jako je bouřka a burácení, střílení silvestrovských petard, střílení myslivců při honu v lese. Naopak má hodně rád vodu a někdy je těžké ho z ní vůbec dostat.
Telefon brzy dodám, jinak e-mail na majitele psa je: hydako@seznam.cz.

  Na predaj 17 mesačný Appenzellský salašnícky pes s PP - BRUNO z Odtockého dvora. Majiteľka je po operácii chrbtice, má na psíka nedostatok času. Bruno je najkrajšie šteniatko z vrhu. Je však aj veľký nezbedník a preto si vyža

K nálezům patří i ztráty sad

Pokud máte pocit, že jste fenečku někde viděli, dejte, prosím, vědět majitelům, je to sice už strašně dávno, co se ztratila, ale naděje umírá poslední.

!!! PROSÍME, VĚNUJTE POZORNOST NÁSLEDUJÍCÍ ZPRÁVĚ A PROSBĚ O POMOC !!! Maya se stále nenašla, ale naděje umírá poslední, proto bereme tuto prosbu stále jako aktuální!