Všchna štěńátka jsou již ve svých domovech :-) All puppies are in their homes :-)

Nejmladší člen naší trikolorní smečky je Deminčina dcerka A Mermaid Tail Twisted, narozená 16. 6. 2012.

Medinka má u nás stejnou zábavu a povinnosti jako mají Demi a Babu - ze sportu to je agility, frisbee, určitě základy poslušnosti, pokusíme se také alespoň o zkoušku ZOP, dále ZVOP a rozhodně nebudou chybět výstavy a jiné psí akce.

Je to holka šikovná, však má být po kom ♥.

Ve věku 11 měsíců naše kráska ukázala světu, že je to budoucí žampionka, po mamince, žejo ♥ a stvrdila to svým trojím získáním titulu CAJC ve třídě mladých a udělením titulu Český Junior šampion.

Získáním 4 titulů CAC také dokázala, že již jako vyspělá fena je prostě šampionka po mamince a tatínkovi a byl ji také proto udělen titul Český šampion.

 

   

Medi je běhavá fenečka ♥ 

  

Medinka jako štěně

  

Pes ve znamení Blíženců

Lehkonohý mezi psy. Pes narozený ve znamení Blíženců má smysl pro pestrost, rozmanitost, změny a novinky. Nic ho nezasmuší víc, než když musí stále zůstávat u starých zvyklostí. Tento pes se sice učí bez námahy, ale rád zůstává jen na povrchu. V kynologické škole ho často fascinují mnohem více ostatní psi než jeho vlastní výuka. Vidí život z nekomplikované a ležérní stránky. Pes ve znamení Blíženců je zvědavý a silně zaměřený na všechno nové. Jenže příliš často trpí nedostatkem koncentrace, protože se rychle znudí. Mnohem raději se věnuje novinkám, a když není nic nového k dispozici, dovede sám rozpohybovat své okolí. Pes ve znamení Blíženců potřebuje tolerantního majitele se spoustou nápadů.